Revo - tuning

Všetko, čo patrí do tejto kategórii

Moderators: dudo88, vladop, pico, rado1234

Revo - tuning

Postby naconazow14 » Sat May 21, 2011 8:03 pm

Ahojte . Mam revo 3.3 vlastne podvozok je 3.3 ale mam tam us motor 2.5R ... chcem sa spytat ako by som mohol zlepsit akceleraciu auta .. mam objednanu novu pruzinu spojky kôly tomu ze som ju skracoval ..ale zistil som ze to je horsie ked skracujem tak je na ceste nova .,. potom hl ihlu som jemne utiahol ale nechcem ju praveze ani moc pritahovat snazim sa aby tam bolo vzdy okolo 3.5 otacky na ihle .. . koliecka na prevohovke a spojke ma ako original .. rozmyslal som ci by som nedal niekomu vyrobit sustruznikovi lamely spojky zelezne .. neviem ci by to pomohlo .. co poviete ? ---- chcem to aj preto lebo mam na ceste aj BIG JOE 3.8 a su o cosi vacsie aby to bolo dobre :D ...(niesom dobry spisovatel ) Ďakujem Ondro cap.gif cap.gif clap2.gif beerchug.gif book.gif
naconazow14
Neskúsené ucho
Neskúsené ucho

Postby vladop » Sat May 21, 2011 8:17 pm

v prvom rade objem neoklameš z 3,3 prejsť na 2,5 a čakať lepšiu akceleráciu sa dosť vylučuje. Keď som mal revo robil som všelijaké úpravy, ale nakoniec som skončil na novom motore RB 3,75 a do druhého reva sme dali motor STS 4,8 a to začalo riadne lietať. Spojka ti pomôže, výfuk tiež, sviečka a ladenie motora, ale nikdy to nebude to keď vymeníš motor. Samozrejem jednu 3,3jku sme naladili tak že Revo s ňou lietalo ako divé, ale len nejakých 15 minút a potom bol motor KO.....

možno by ti stačilo dotiahnuť klznú spojku na prevodovke ak pridáš auto zručí a pohne sa pomalšie tak ti preklzuje práve toto.....
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby naconazow14 » Sat May 21, 2011 8:32 pm

no ja to ani necakam ale ked som sa dival po n ete ako idu tie 2.5 tak som kukal .ale tak davnejsie neviem ako som to spravil som nahanal uja kt mal este vtedy 3.3 a ja us 2.5r co mi nestihal .. tak takto skusim zatial .. dotiahnut tu preklzavu spojku .. potom som zhodnotil sviecku os-a5 a este tu pruzinu zozeniem novu .. ale nebude od traxxasu dam tam, co zozeniem ... ale zevraj hpickova je dobra tak tu skusim .. a este skusim ak ma napadne nadstavit spojku do polohy tej thorgue ci co to je .. su 2 polohy .. na Bypsovej stranke to je ... DIk
naconazow14
Neskúsené ucho
Neskúsené ucho

Return to Monster Truck