Pravidlá fóra G4S

Každý člen je povinný sledovať a brať na vedomie Informácie & pravidlá !!!

Moderators: dudo88, vladop, pico, rado1234

Pravidlá fóra G4S

Postby jayjay » Mon Mar 24, 2008 7:58 pm

Pravidlo 1
Príspevky podľa možností vkládajte do správnych sekcii (kategórii). Pokiaľ príspevok nebude vo vhodnej sekcii, bez upozornenia bude presunutý. Ak sa bude situácia u daného užívateľa opakovať, tento príspevok môže byť odstránený.

Pravidlo 2
Vaše príspevky pridávajte vždy do už existujúcej témy. Nové témy zakladajte v správnych sekciách. Duplicitné, zle zaradené, nezmyselné alebo pravidlá porušujúce témy budú podľa uváženia presunuté, zamknuté alebo zmazané.

Pravidlo 3
Snažte sa písať podľa možností hodnotné príspevky. Toto fórum nie je chat, príspevky píšte k téme, obmedzujte počet smajlíkov, nepridávajte viac rovnakých smajlíkov za sebou (na vyjadrenie emócie bohato stačí jeden). Príspevky bez akejkoľvek informačnej hodnoty, taktiež príspevky, ktoré sa nebudú týkať témy budú bez upozornenia vymazané.

Pravidlo 4
Nepoužívajte podpis s reklamným, rasistickým alebo sexuálnym motívom, taktiež podpis urážajúci užívateľa. Ak bol Váš podpis upravený alebo vymazaný, tak to je na základe porušenia niektorého pravidla.

Pravidlo 5
Nezakládajte témy, kde nadpis nebude popisovať problém, takže témy ako "HEEEELP!!!!", "Pomôžete mi?" apod. budú premenované alebo vymazané.

Pravidlo 6
Je zakázané pridávať ako prílohu k príspevku alebo súkromnej správe hocijaký nelegálny materiál. Pokiaľ pridávate voľne šíriteľný software, dodržiavajte licenčné podmienky!

Pravidlo 7
Snažte sa písať gramaticky správne, nepíšte žargónom ani iným nespisovným štýlom. Povolenými jazykmi na fóre sú Slovenčina, Čeština a Angličtina.

Pravidlo 8
Ak pridávate do príspevku kód (php, html, ...) vložte ho medzi značky
(code] (/code]

Pravidlo 9
Nepíšte zbytočné odpovede (nespamujte)

Pravidlo 10
Obviňovanie administrátorov, moderátorov alebo normálnych užívateľov bez dôkazov bude znamenať vylúčenie z fóra (ban).
Všetky pravidlá sú rovnako dôležité, a preto ich treba všetky plne rešpektovať. Pri ich nerešpektovaní bude užívateľ najskôr upozornený a pokiaľ sa to bude viackrát opakovať, bude mu podľa previnenia na určitú dobu zakázaný prístup na fórum!
User avatar
jayjay
Administrátor
Administrátor
 
Posts: 522
Joined: Thu Jan 24, 2008 12:00 am
Location: Banská Bystrica

Return to Pravidlá fóra G4SWho is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


cron