lietadlo pre zaciatocnika

Moderators: dudo88, vladop, pico, rado1234

Postby dudo88 » Fri Feb 14, 2014 4:17 pm

joogyn wrote:Pani ten radián je premja tvrdý oriešok.Zátial nevien vyriešiť jeden problém.Dostal som kňemu aj jednu orig.baterku nafuknutú asi tam buďe zrada.Keď ju nabijem a dám do modelu tak do polky plynu je OK.Od polky začne motor sekať Vynechavať.Oska motoru rovná ,listy vrtule skontrolované nehadžú,plyn nakalibrovaný niekolko krat.Kontakty a spoje prepajkované motor nehreje.Už som stoho zufalý.Prosím vas riešil už niekdo taký problem?Alebo vie niekdo poradit?ďakujem wall.gif wall.gif gathering.gif

no toto vyzera zvlastne , kazdopadne nafuknuta lipo je sice "nebezpecna" ale nemyslim si ze by mala sposobovat ten problem co pises ... otazka je ci motor a regulator su navzajom kompatibilne , tazko je to posudit ked neviem co presne tam mas pouzite za komponenty a tiez ake radio pouzivas a ci mas vsetko dobre nastavene (mozno casovanie nieje spravne nastavene ak sa da v regulatore menit atd ... ) hmmm.gif
dudo88
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby dudo88 » Fri Feb 14, 2014 4:18 pm

Vlado !!! Ty sa nevies ozvat ked ides do vzduchu ???!!! bottom.gif bottom.gif bottom.gif bottom.gif bottom.gif

Kokso a rovno s deltou nerves.gif nieze by si si zaobstaral nejaky vetron s tlacnou vrtulou ... a pekne sa to pomaly naucil
dudo88
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby joogyn » Fri Feb 14, 2014 4:45 pm

Dušan mám tam orig,veci.Vysielač kadet ale stým do vzduchu nepojde.Asi to bude tým časovanim .Musím kupiť kábel a skusiť to nadstaviť.Kto vie čo stým ten predomnov porobil .
joogyn
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby vladop » Fri Feb 14, 2014 7:28 pm

ved ta delta lieta úplne sama animatedwink.gif k zemi to šlo lebo som urobil zlý pristávací manéver a pristával som do trávy.... ale ostatné pristátia už boli eňo ňuňo bye1.gif

to mám aj v prac.náplni... Dudo väčšinou sme lietali okolo obeda ale ak sa ti bude dať niekedy odbehnúť z roboty, veľmi rád by som bol ak by si sa zúčastnil lietania niečoho iného worshippy.gif bye1.gif
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby joogyn » Sun Feb 16, 2014 11:48 am

Vlado pozrel som si dáke videa delty ray.Ona na obrázku vyzerá na sťihačku,ale na videu lieta pekňe pohodovo.Želám ťi vela štartov a pristaťi. beerchug.gif bye1.gif
joogyn
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby vladop » Fri Mar 21, 2014 5:46 am

včera nám pribudli ďalšie dva kúsky animatedwink.gif

Image

a

Image

hmm ešte vedieť s tým lietať a je to dobré cap.gif
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby dudo88 » Fri Mar 21, 2014 6:42 am

naucis sa thumbsupup.gif
dudo88
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby vladop » Fri Mar 21, 2014 6:52 pm

dnešný výsledok leteckého dňa.... jediné čo ostalo v celku je zakázkový qadráč a z logických dôvodov mi nebol zverený do rúk.... blush-anim-cl.gif tooth.gif whistle.gif

Image
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby dudo88 » Sat Mar 22, 2014 4:05 pm

naucis sa ... casom ... whistle.gif whistle.gif
dudo88
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby vladop » Sat Mar 22, 2014 5:01 pm

tak musím povedať že konečný stav toho lietadla nebola moja robota ale kolegova. Mne sa ho najprv podarilo zavesiť na strom a potom mi počas letu vypadla baterka tak sme sa už iba pozerali kam letí.... reletel ponad luku, cestu a rovno do dvora cocacoli no ale zavadzala mu budova tooth.gif ale vyzeralo to efektne ako by lietadlo zhodilo bombu tooth.gif.

a skúšali sme hod vrtulníkom či sa uchytí v lete no na jeho nešťastie sa vždy natočil vrtuľou k zemi a keď sme pridali plyn tak gravitácia bola hneď niekoľko násobne silnejšia tooth.gif

DJčko ostalo bez ujmi a aj veľký obor
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby dudo88 » Sun Mar 23, 2014 12:35 pm

hmmm.gif nerves.gif co k tomu dodat ?
dudo88
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Previous

Return to Elektromotory