shopy na rc alebo kde nakupovat za super ceny

Rôzne témy...

Moderators: dudo88, vladop, pico, rado1234

Postby pico » Fri Jul 02, 2010 9:12 am

veci z DDM chodia behom tyzdna
objednam v pondelok/utorok a o tyzden v stredu to je na poste

najrychlejsie z DDM som to mal za 3 dni
23.12 som objednal 26.12 som to mal doma beerchug.gif
pico
Administrátor
Administrátor

Postby vladop » Sat Jul 03, 2010 6:07 am

Ja som také šťastie ako vy nemal a zásielka mi skončila v rukách colníkov, takže si môžem pripraviť ďalších cca 17 euro na colný dlh... len dúfam že druhý balík čo mi ide skoro súčasne s týmto mi nestopnú busted_red.gif
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby vladop » Wed Aug 11, 2010 4:53 pm

Tak toto už nieje normálne... tí hajzlíci mi zasa chytili balík...... to je už tretí balík za sebou wall.gif
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby pico » Wed Aug 11, 2010 5:44 pm

mne prisiel po dlhom case balik priamo domov animatedwink.gif

sa v tom uz nik nevyzna, to chytaju podla nalady
pico
Administrátor
Administrátor

Postby igas » Wed Aug 11, 2010 6:46 pm

Mne zatiaľ prišiel priamo domov len keď poštár chcel zaplatiť colný dlh. Tak ja som radšej, keď mi príde len oznámenie o uložení zásielky... beerchug.gif
igas
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby dudo88 » Thu Aug 12, 2010 11:28 am

neviem ci poznate tento shop WWW.RCSVET.SK , som porovnaval ceny s pelikanom orig.diely na baju atd a maju to lacnejsie , aj som si nieco objednal tak uvidim ako to prebehne bye1.gif

v porovnani s DDM je to trosku drahsie , ale maly rozdiel ...ale aspon nestopnu na colnici ... samozrejme ze sortiment zdaleka nieje ako DDM blush-anim-cl.gif
dudo88
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Re: shopy na rc alebo kde nakupovat za super ceny

Postby narex » Thu Dec 29, 2011 10:20 pm

orange wrote:tak ... myslim ze tema moze pomoct vsetkym

zacnem...potrebujem poradit shopy na rc pre revo 3.3

jediny co mam je http://obchod.rcmodelyaut.cz/index.php

ak by niekto este vedel nieco poradit, budem vdacny

Viem že reagujem na starý prispevok ale mohly by ste mi poradit. Ma tu niekto skúsenosti s eshopom HPI.pl ??????? book3.gif
narex
Neskúsené ucho
Neskúsené ucho

Postby vladop » Fri Dec 30, 2011 9:46 am

kde je tam shop??? podľa mňa je to len preložená originál domovská stránka HPI do polščiny nie?
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby igas » Fri Dec 30, 2011 1:25 pm

Ak myslíš toto: http://www.hpi.pl/sklep_4x4/
..tak s tým nemá, myslím, nikto z nás žiadne skúsenosti, ale ako pozerám, tak ceny sa mi tam nezdajú veľmi lukratívne...
Mne sa stále lepšie oplatí DDM z USA, aj keď raz za čas sa stane, že zásielku oclia naši colníci. Ale to nie je pravidlom vždy... beerchug.gif
...a novinka od SLSP, že zablokovala platby cez PayPal, takže tí čo chcú platiť z účtu SLSP majú smolu... bleh.gif
igas
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

Postby pico » Fri Dec 30, 2011 3:50 pm

z DDM sa oplati vzdy
a ako vravi igas bsalik chytia vzdy ked to clovek najmenej potrebuje. pomer je tak 1:25

a to co je za vtakovinu to SLSP :), si robia srandu

EDIT:
Code: Select all
Slovenská sporiteľňa načas zakázala platby cez PayPal či v App Store

Neskôr však zákaz zrušila, nebezpečenstvo vraj nehrozí.
BRATISLAVA, 30.12.2011 14:49 | SITA / aktualizované
26   

Klienti Slovenskej sporiteľne v týchto dňoch načas prišli o možnosť platieb v internetových obchodoch Apple App Store, Android Market či cez sprostredkovateľský platobný portál PayPal.

Sporiteľňa podľa portálu Živé.sk argumentuje zvýšením bezpečnosti klientov a odporúča obrátiť sa práve na platobný portál PayPal, ktorý by mal situáciu riešiť odosielaním aj CVV/CVC kódu v žiadostiach o platbu.

Neskôr sporiteľna prijaté opatrenia zrušila.

"Dôvodom zrušenia je skutočnosť, že potenciálne riziko zo zneužitia údajov pre klientov bolo minimalizované, keďže len zanedbateľné percento transakcií nebolo autorizovaných," informovala v piatok popoludní banka.

Slovenská sporiteľňa tak bude opäť akceptovať transakcie aj bez CVC2/CVV2 kódu.

zas nejaky expert co objavil ameriku a mysles si ze ... animatedwink.gif
pico
Administrátor
Administrátor

Postby narex » Tue Jan 10, 2012 11:05 am

igas wrote:Ak myslíš toto: http://www.hpi.pl/sklep_4x4/
..tak s tým nemá, myslím, nikto z nás žiadne skúsenosti, ale ako pozerám, tak ceny sa mi tam nezdajú veľmi lukratívne...
Mne sa stále lepšie oplatí DDM z USA, aj keď raz za čas sa stane, že zásielku oclia naši colníci. Ale to nie je pravidlom vždy... beerchug.gif
...a novinka od SLSP, že zablokovala platby cez PayPal, takže tí čo chcú platiť z účtu SLSP majú smolu... bleh.gif
Ano myslím presne tu stranku, a nieje to len preložená stránka, majú aj pevnú predajnu: http://hpi.pl/kontakt ..po tom čo som to overoval u rcplace a pelikandaniel tak podla všetkého sú tie ceny správne aj keď sú príliš nizke.....Práve sa mi stalo že mi od DDM zamietlo platbu, pričom jednu pustilo a druhu už nie :D
narex
Neskúsené ucho
Neskúsené ucho

Postby narex » Sat Jan 14, 2012 9:03 pm

vladop wrote:Ja som také šťastie ako vy nemal a zásielka mi skončila v rukách colníkov, takže si môžem pripraviť ďalších cca 17 euro na colný dlh... len dúfam že druhý balík čo mi ide skoro súčasne s týmto mi nestopnú busted_red.gif
Ako je to s tým keď si colnici vybrali práve môj balík (od DDM) a prišiel mi domou list o uloženy zasielky...čo mám ďalej robiť? Prosím rady busted_red.gif
narex
Neskúsené ucho
Neskúsené ucho

Postby vladop » Sat Jan 14, 2012 9:15 pm

treba tam napísať meila, s objednáukoz DDM nejlepšie aj s popisom jednotlivých dielov, treba dopísať že sa jedná o diely na model rc auta čo padá do kategórie hračiek a že akceptuješ colný dlh čo bude 20% z objednanej ceny bez poštovného. A najlepšie tam napíš ešte cez víkend lebo oni to tam majú nejaké divne čo sa týka zbierania emailov ak im príde meil priebehu dňa, alebo poobede tak ho budú čítať už iba na druhý deň....
vladop
Administrátor
Administrátor

Postby narex » Sat Jan 14, 2012 9:21 pm

vladop wrote:treba tam napísať meila, s objednáukoz DDM nejlepšie aj s popisom jednotlivých dielov, treba dopísať že sa jedná o diely na model rc auta čo padá do kategórie hračiek a že akceptuješ colný dlh čo bude 20% z objednanej ceny bez poštovného. A najlepšie tam napíš ešte cez víkend lebo oni to tam majú nejaké divne čo sa týka zbierania emailov ak im príde meil priebehu dňa, alebo poobede tak ho budú čítať už iba na druhý deň....
Fakt diky , zajtra im napíšem mail a uvidím čo sa bude diať.. dam vedieť book3.gif
narex
Neskúsené ucho
Neskúsené ucho

Postby igas » Sat Jan 14, 2012 9:50 pm

Nič si z toho nerob, moja prvá zásielka niekedy predvlani skončila presne tak isto. Inak na tom liste máš aj tel číslo, tak tam môžeš aj zavolať, oni ti hneď povedia, či náhodou netreba poslať aj kópiu platby cez PayPal (zvyčajne je tam celkom príjemná slečna, či pani). Niekedy sa stane, že otvoria balík hore nohami a nepodarí sa im nájsť faktúru, ktorá je tým pádom na dne. Aj to sa mi už stalo... Inak nezabudni v maile uviesť číslo pod ktorým bola zásielka zaevidovaná u colníkov.
animatedwink.gif
igas
Člen teamu HCracing
Člen teamu HCracing

PreviousNext

Return to Všeobecné